28 лютого 2024 року ректором Університету Станіславом Ніколаєнко проведено нараду за участю проректорів, начальників відділів, відповідального секретаря приймальної комісії, начальника відділу регіонального розвитку координації діяльності ВСП дистанційної освіти та заочного навчання, директори ВСП.

На розгляд для обговорення винесено ряд важливих питань. З вступним словом виступив Ніколаєнко Станіслав Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України, який коротко ознайомив присутніх із рядом важливих питань сьогодення, новин Міністерства освіти і науки України, фінансового стану, фінансування важливих програм та підготовки навчальних посібників для студентства.

Олександр Санченко проінформував про організацію освітнього процесу весняного семестру в розрізі ВСП НУБіП України базового університету.
Про стан реалізації законодавчої ініціативи щодо модернізації мережі закладів освіти спільні кроки по недопущенню відокремлення коледжів зі структури університету, а також питання вступної кампанії 2024 року, завдання щодо покращення профорієнтаційної роботи дослівно поінформував Ковалевський О.С.
В обговорення вищезгаданих важливих питань взяли участь директори відокремлених структурних підрозділів та інститутів Юрій Садварі, Мирон Жибак , Василь Лукач, Світлана Пилипишин, Борис Павлюк, Василь Царук, Олена Литовченко, Володимир Альохін, Сергій Кропивко.

Під час проведення наради прийняли рішення продовжувати роботу, робочі зустрічі з депутатами Верховної ради України, недоцільності у військовий час проводити відокремлення коледжів із структури Університету.
Підсумовуючи розгляд основних питань ректор університету наголосив що 31 травня святкування Дня університету – 126 річниці дня заснування ініціювати робочу зустріч обласних голів ради трудових колективів навчальних закладів, пожвавити роботу профорієнтаційних заходів 2024 року.
Всі інші питання будуть обговорені на засіданні Вченої ради НУБіП України в другій половині робочого дня.
Адміністрація коледжу