Підсумовуючи, зазначив, що кожен викладач повинен відповідально поставитись до виконання своїх обов’язків, а саме: забезпечити якість надання освітніх послуг, бути відповідальними і принциповими у провадженні освітньої діяльності, сприяти вихованню у студентської молоді стійких моральних принципів, надавати психологічну допомогу та підтримку молоді та активно долучитись до проведення вступної кампанії.
Юрій Юрійович зауважив, що лише спільними зусиллями, творчою працею, ентузіазмом і непохитною вірою ми зможемо досягти успіху і бажаного результату.
Насамкінець побажав всім здоров'я, хорошого відпочинку та мирного неба.
Секретар педагогічної ради