Проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова окреслила тактичні і стратегічні завдання на найближчий період, необхідність у глибинній профорієнтаційній роботі, якісному наданню освітніх послуг, удосконалення електронних освітніх порталів у коледжах.
Начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП Олександр Санченко проінформував про випуск – загалом 2428 осіб, зупинився на результатах здачі НМТ випускниками коледжів, перебігу вступної компанії. Станом на сьогодні, кількість бажаючих навчатися у відокремлених структурних підрозділах університету збільшилася на 400 осіб, порівняно з минулим роком. Після успішного складання НМТ понад 360 випускників коледжів планують продовжувати навчання в базовому закладі та міжкафедральних лабораторіях