Педагоги відділення ветеринарної медицини та студенти, сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини.
Ваша чудова професія – одна з найкращих, найгуманніших. Адже саме турбота про найменших братів наших поставила людину на найвищий щабель цивілізаційного розвитку, значною мірою зумовила формування таких виключно людських якостей, як любов до ближнього, співчуття, жалість і ласку , готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину.
Сьогодні у нашому непростому і сповненому складних цивілізаційних викликів світі ветеринарна медицина виконує не тільки гуманістичні, а й важливі державницькі функції – забезпечує належний рівень епізоотологічної ситуації в Державі і надійно охороняє здоров’я людей і тварин, забезпечення контролю продуктів харчування, покращення екологічного та санітарного стану довкілля.
Роль педагога ветеринарної медицини, виховання студента даної галузі зростає на міжнародному рівні, особливо в період війни, популяції дикої фауни тощо.
Сьогодні Ваші здобутки визнані в Україні та Європі. В нас діє законодавче забезпечення, яке систематично гармонізується з міжнародними вимогами і дозволяє ефективно виконувати покладені на спеціалістів функції.
Чітка, злагоджена робота спеціалістів галузі є запорукою на даному етапі відродження, стабілізації тваринництва, птахівництва, забезпечення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні й транспорті.
Щирих слів подяки і найкращих побажань заслуговує кожна ланка галузі ветеринарної медицини, тому що працюють у ній люди, які обради цю професію за покликанням.
Шановні колеги, педагоги, студенти від імені дирекції та особисто від себе дякую Вам за самовіддану працю, сумлінність, надійність і вірність обраному фаху.
Зичу Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди у сім’ях та колективах, енергії і наснаги, подальших успіхів у нелегкій, але вкрай потрібній суспільству праці.
