Заходи були організовані на високому рівні, учасники дали належну оцінку роботі педагогічного колективу в підготовці кваліфікованих спеціалістів для аграрного сектору економіки, після чого ми приступили до розгляду питань, що виносились на обговорення, а саме щодо особливостей освітнього процесу 1-го семестру 2024 навчального року, виконання навчальної програми. Виступили голови циклових комісій відділень фахового коледжу (Аліса Чорі, Катерина Долженко, Магдалина Апшай, Зореслава Маргітич та Наталія Доктор), які висвітлили свої пропозиції над вдосконаленням освітнього процесу в ІІ семестрі 2025 навчального року, більше залучати до навчального процесу проведення практичних занять роботодавців, науковців при розробці навчальних планів. На період навчання проводити гостьові лекції, семінари, олімпіади тощо. Це надасть змогу краще засвоювати теоретичні завдання пов’язуючи їх з практикою.
Підсумувала розгляд питання Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, робота проводиться на належному рівні, але треба більше використовувати інтерактивні форми навчання, що надасть здобувачем формуванню хороших практичних навичок. Практикувати викладачам циклових комісій організовувати виїзні заняття на підприємства, фермерських господарствах, банках, державних установ. Це надасть студентам елементи розуміння майбутньої професії, зацікавленості, кращому засвоєнню теоретичного матеріалу, це і мотивує до саморозвитку.