Згідно з порядком денним, робоче засідання розпочав керівник закладу, голова педагогічної ради – Садварі Ю.Ю. У виступі проаналізував роботу педагогічного колективу та адміністрації впродовж перших місяців поточного навчального року та закцентував на першочергових завданнях, які колектив повинен виконати до завершення І семестру 2024-2025н.р.
Юрій Юрійович зауважив, що за вказаний період у коледжі організовано і проведено ряд навчальних та позаавдиторних заходів. Але цьогоріч потрібно закцентувати увагу на проведенні практичних занять різних форм, таких як виїзні заняття, гостьові лекції, екскурсії-спостереження, дослідницькі заняття тощо. Також викладачі повинні звернути увагу на проведення науково-практичних студентських конференцій, залучаючи до участі у них якомога більше здобувачів освіти. Чільне місце у роботі колективу та адміністрації повинна зайняти тісна співпраця з роботодавцями та наголосив на подальшій активній творчій роботі всього колективу, яка повинна бути спрямована на розвиток і формування кваліфікованого фахівця, затребуваного на ринку праці.