07 листопада 2024 року відбулося засідання адміністративної Ради фахового коледжу яке проводив директор коледжу Юрій Садварі.

Розширене засідання адміністративної Ради присвячене діяльності колективу протягом декади жовтня місяця поточного року. Розглянуто ряд важливих питань, а саме обговорено особливості закінчення ОП І семестру 2024/2025 н.р. Заслухано звіти завідувачів відділень коледжу, а саме: Ольгу Гудзовату, Маріанну Гуленко, Сергія Соскіду, Наталію Павлишинець про виконання прогнозованого плану реалізації основних питань до зведених показників річного звіту.

Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи підсумувала інформацію завідувачів відділень, зосередила свою увагу на аналізі ОП, на підготовці звіту про виконання програми розвитку «Голосіївська ініціатива – 2025» та формуванні плану діяльності на наступний навчальний рік, планування освітніх програм, проведення організаційних питань, конференцій, гостьових лекцій тощо.



