Аналізуючи роботу за звітній період слід зауважити, що заклад йде в ногу з часом. Використання інноваційних технологій в освітньому процесі дало змогу покращити зміст навчання, вдосконалити методи і форми навчання, активізувати та індивідуалізувати його. Першочерговим свої завданням колектив вважає забезпечити набуття випускниками знань та умінь з кожної освітньо-професійної програми, підготувати їх до самостійної творчої професійної діяльності, сформувати соціально зрілу, морально стійку особистість.
У виступі Юрій Садварі зазначив, що важливою складовою навчально-методичної роботи закладу є виявлення, розвиток і реалізація потенційних можливостей здобувачів освіти. Це питання педагоги вирішують творчо і відповідально. Як результат, якість такої роботи та викладацький професіоналізм засвідчують перемоги та успіхи здобувачів освіти у предметних олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях, семінарах, а кількісний показник їх високий. Але попри все, ми не повинні забувати, що вироблення дієвих механізмів мотивації до навчання студентів та діяльності викладача мають бути пріоритетом у реалізації освітніх завдань.
У звітній доповіді директор коледжу детально проаналізував роботу всіх напрямків, що забезпечують освітній процес: навчальну роботу, виховну, методичну, кадрове забезпечення та якісний склад педагогічних працівників у 2024 році, контингент студентів за формами навчання, розвиток матеріально- технічної бази, інформував про фінансово-економічну діяльність упродовж звітного періоду, відмітив роботу Студентського сенату, яка цьогоріч значно пожвавилась.
Підбиваючи підсумки, доповідач окреслив ряд першочергових завдань, які має вирішити колектив у прийдешньому 2025 році, наголосив, що саме сучасне життя диктує колективу зміну всієї філософії освітньої, навчальної роботи, переорієнтацію освітнього процесу, досліджень, формування у студентів правильного світогляду, високої морально-етичної культури та культури побуту. А це зобов’язує усю коледжівську спільноту нести відповідальність за економічне, культурне і загальне благополуччя суспільства, за формування патріотизму, свідомості і моральності, освіченості та культури молоді, а, головне, - за якісне навчання та хороший відпочинок.
Завершуючи виступ, Юрій Юрійович висловив подяку ректору Університету Вадиму Ткачуку, президенту Станіславу Ніколаєнку, Оксані Барановській, Оксані Тонсі, Олені Ярі, Наталії Овдій, Анатолію Діброві, деканам, кураторам нашого коледжу, завідувачам кафедр, науковцям, нашим роботодавцям, директорам гімназій міста та району, викладачам, студентам за тісну співпрацю та підтримку у реалізації взятого курсу на досягнення Мукачівським фаховим коледжем європейського рівня, що є вкрай важливим як для нас, так і для нашої України!
У обговоренні доповіді взяли участь Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, Вікторія Попович, заступник з виховної роботи, Ігор Грубінка, завідувач навчально-виробничої практики, Вікторія Дзямко, голова Студентського сенату, Ілля-Олександр Застулка, викладач циклової комісії агрономічних дисциплін. Виступаючі детально проаналізували роботу своїх структурних підрозділів, зокрема закцентували увагу на якісних показниках та кінцевих результатах, які на разі є досить високими і свідчать про активну творчу діяльність педагогічного колективу та відповідальність усіх працівників. Зокрема, у звітному році освітній процес відбувався відповідно до графіку, рух студентів помітний, але причини цьому ми знаємо, якісний показник навчання хороший, зауважила Марія Яцик.