Зимові канікули – час безпечного відпочинку для здобувачів освіти

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/23368-24 від 12.12.2024 р. «Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу перед початком зимових канікул» у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» організовано проведення первинних інструктажів із здобувачами  освіти з охорони праці, пожежної та електробезпеки під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят.  Основна увага студентів була  звернута на дії у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, у тому  числі сигналу «Повітряна тривога», поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами з реєстрацією у відповідних журналах.
Image
Черговому та технічному персоналу коледжу проведено позапланові інструктажі, де наголошено про посилений режим чергування під час новорічних свят, а саме:
  • періодично (в інтервалі 2-3 години) перевіряти протипожежний режим приміщень, холів, коридорів;
  • слідкувати з проникненням посторонніх на закріплених за вами об’єктами;
  • ознайомлено всіх чергових з пакетом документів з охорони праці, які знаходяться на кожній вахті;
  • інструкції, графіки оповіщень, номера телефонів відповідальних працівників адміністрації коледжу, екстрених служб допомоги, а також розписано покроковий алгоритм дій чергових у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій.
Бажаємо нашим студентам і педагогам гарних свят, хороших канікул і відпусток, набратися сил перед початком наступного навчального семестру.
 
Адміністрація коледжу