25 березня 2025 року під керівництвом директора фахового коледжу Юрія Садварі відбулось чергове засідання адміністративної ради, де розглядали широке коло важливих питань роботи навчального закладу.

Основним із питань, які розглядались була приділена важлива увага секретаря приймальної комісії Іллі-Олександра Застулки, який ознайомив присутніх із проектом правил прийому до фахового коледжу. Головною новизною є перелік нових спеціальностей, зміни при вступі за контрактною формою навчання, складання фахового іспиту, додаткові показники до мотиваційного листа. Даний проект був обговорений 20 березня поточного року на позачерговому засіданні педагогічної ради та представлений на засідання Вченої ради НУБіП України, після чого вступить в дію до роботи в приймальній комісії фахового коледжу 2025 року.
Основна увага була звернута до членів адміністративної ради на якість проведення профорієнтаціїної роботи, надання допомоги та повної інформації абітурієнтам щодо процедури вступу - наголосив Юрій Садварі.
Досконально розглянуто питання якісного ОП, захист звітів виробничих практик відділень навчального закладу.

Увага заступника директора з навчальної роботи Ігоря Грубінки була перевернута до підготовки матеріалів до акредитації OПП в 2025 навчальному році.
Вікторія Попович, заступник директора з виховної роботи проінформувала про підготовчу роботу питань профорієнтаціїної роботи до Дня відкритих дверей 28 березня 2025р. та підсумувала щодо загальноколеджівського фестивалю художньої самодіяльності «Голосіївська весна 2025». Коротко зупинилась на системній роботі зі студентами та старостами академічних груп, патріотичних бесідах зустрічах з військовими, профілактично-виховній роботі в гуртожитках та проведених заходах спортивної історично- культурної спрямованості тощо.
Андрій Чонка, Наталія Бабіля - викладачі коледжу, поінформували про роботу, яка ведеться студентами, викладачами агрономічного відділення на дослідних ділянках коледжу та основних весняно-польових роботах над чим повинні працювати спеціалісти відділення.
Завідувачі відділень (Наталія Павлишинець, Сергій Соскіда, Ольга Гудзовата) та голова циклової комісії ветеринарних дисциплін Катерина Долженко накреслили завдання щодо наведення санітарного стану на закріплених територіях відділень.

Підсумовуючи, Юрій Садварі надав доручення, а саме:
- Ігорю Грубінкові спланувати день благоустрою територій фахового коледжу; поновити графіки стажування підвищення кваліфікації педагогічного колективу; закінчення атестації; підготувати графіки співбесід завідувачів відділень та голів циклових комісій (травень 2025)
- Вікторії Попович, завершити заходи фестивалю «Голосіївська весна 2025» та систематично контролювати заходи профорієнтаційної роботи, організаційні засідання приймальної комісії тощо. Підготувати матеріали до відзначення переможців обласних конкурсів імені П. Яцика та Т.Г. Шевченка.
На робочому засіданні було розглянуто ряд інших важливих питань.
Адмінрада