В обговоренні звіту прийняла участь голова профкому викладачів ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» Магдалина АПШАЙ. Також, серед присутніх членів профспілок нашого навчального закладу були присутні Наталія ПАВЛИШИНЕЦЬ, Наталія ДОКТОР та заступник голови студентського профкому коледжу Василина БАБІНЕЦЬ – студентка групи ЗП-31.
Конференція пройшла в доброзичливій та приємній атмосфері, було багато виступаючих з різних установ, підприємств і навчальних закладів області. Присутні отримали багато корисної інформації щодо роботи різних профспілкових організацій. Наприкінці було зроблено загальне фото.