Ігор Грубінка, заступник директора з навчальної роботи, проаналізував роботу колективу у ІІ семестрі 2024-2025 навчального року з питань організації освітнього процесу та реалізації його основних завдань відповідно до вимог стандартів фахової передвищої освіти. Зокрема, зосередив увагу на якості надання освітніх послуг здобувачам освіти та якісному показникові знань студентів усіх спеціальностей, відзначив роботу колективу у напрямку залучення студентської молоді до науково-практичної роботи, що доволі покращилась у навчальному році. Заслуговує також на увагу і робота педагогів з роботодавцями. Системною стала робота по організації практичного навчання здобувачів освіти, на належному рівні виховна та методична робота. Але час і обставини вимагають наразі від освітян постійних зусиль, особливої самовіддачі, ефективності та творчості, тому всі повинні це розуміти і продовжувати працювати відповідно.
Вікторія Попович, заступниця директора з виховної роботи, підбила підсумки виховної роботи у фаховому коледжі та поінформувала про культурно-спортивне життя студентів у 2024/2025 н.р. Зауважила, що впродовж навчального року у закладі було проведено значну кількість позаавдиторних виховних заходів, конкурсів, майстер-класів, олімпіад тощо. Студенти беруть активну участь у спортивних заходах, благодійних акціях, долучаються до профорієнтаційної роботи. Це свідчить, що педагогічний колектив працює відповідно і успішно реалізовує завдання національно-патріотичного виховання студентської молоді.