Завершився 2024-2025 навчальний рік. Рік, як і попередні, нелегкий, як для студентів і освітян, так і для всіх українців. Адже вже понад три роки ми живемо і працюємо в умовах повномасштабної війни. Та попри складні обставини, педагогічний колектив фахового коледжу працював творчо, злагоджено, з відповідальністю, аби успішно реалізувати поставлені цілі і завдання. Наразі настав час підбити підсумки, проаналізувати роботу та виокремити основні завдання на найближчий час. Саме такою була мета засідання педагогічної ради, проведеного під головуванням директора закладу – Юрія Садварі.

За традицією, засідання розпочалось з приємної місії, яку, за дорученням ректора НУБіП України Вадима Ткачука, виконав Юрій Юрійович – вручення Почесних грамот викладачам коледжу з нагоди 127-ї річниці НУБіП України. Грамотами нагороджено Наталію Готько, кандидатку економічних наук, викладача бухгалтерсько-економічних дисциплін, та Івана Пекаря, викладача юридичних дисциплін.


Далі педагогічна рада продовжила роботу відповідно до затвердженого порядку денного.
Про діяльність колективу за травень-червень 2024-2025 н.р. доповів членам педради очільник освітнього закладу Юрій Садварі. У виступі Юрій Юрійович детально проаналізував фінансовий стан коледжу, закцентував увагу на господарських роботах, що проводяться на демонстраційно-дослідних полях, на покращенні матеріально-технічної бази. Не залишив поза увагою і навчально-виховну та методичну роботу за травень-червень поточного року. Крім вищезазначених питань, Юрій Юрійович наголосив на основних важливих завданнях колективу на найближчий час. Це успішне проведення вступної кампанії та підготовка матеріалів до акредитації освітньо-професійних програм «Агрономія», «Ветеринарна Медецина», «Облік і оподаткування», «Туризм і рекреація».


Ігор Грубінка, заступник директора з навчальної роботи, проаналізував роботу колективу у ІІ семестрі 2024-2025 навчального року з питань організації освітнього процесу та реалізації його основних завдань відповідно до вимог стандартів фахової передвищої освіти. Зокрема, зосередив увагу на якості надання освітніх послуг здобувачам освіти та якісному показникові знань студентів усіх спеціальностей, відзначив роботу колективу у напрямку залучення студентської молоді до науково-практичної роботи, що доволі покращилась у навчальному році. Заслуговує також на увагу і робота педагогів з роботодавцями. Системною стала робота по організації практичного навчання здобувачів освіти, на належному рівні виховна та методична робота. Але час і обставини вимагають наразі від освітян постійних зусиль, особливої самовіддачі, ефективності та творчості, тому всі повинні це розуміти і продовжувати працювати відповідно.
Вікторія Попович, заступниця директора з виховної роботи, підбила підсумки виховної роботи у фаховому коледжі та поінформувала про культурно-спортивне життя студентів у 2024/2025 н.р. Зауважила, що впродовж навчального року у закладі було проведено значну кількість позаавдиторних виховних заходів, конкурсів, майстер-класів, олімпіад тощо. Студенти беруть активну участь у спортивних заходах, благодійних акціях, долучаються до профорієнтаційної роботи. Це свідчить, що педагогічний колектив працює відповідно і успішно реалізовує завдання національно-патріотичного виховання студентської молоді.

Про роботу Студентського сенату коледжу доповіла Вікторія Дзямко, голова СС.

Олена Сивоус, вихователька студентського гуртожитку, проінформувала про особливості життя молоді у гуртожитку, про проведені виховні заходи протягом 2024-2025 навчального року, відмітила роботу Студентського сенату гуртожитку.

З виступів можна зробити висновок, що молодь нашого коледжу активна, творча, самодостатня, вміє працювати, ставити перед собою цілі і успішно їх реалізовувати. А педагогічний колектив, адміністрація повинні всіляко сприяти цьому.
До обговорення виступів долучилися Наталія Павлишинець, завідувачка відділення бухгалтерсько-туристичних дисциплін, Мар’яна Гуленко, завідувачка відділення ветеринарної медицини, Мар’яна Лакатош, голова методоб’єднання кураторів груп, Жанна Сабо, викладачка юридичних дисциплін, куратор групи ПВ-29.




На робочому зібранні було обговорено ще низку важливих питань, що стосуються роботи колективу, після чого Юрій Юрійович побажав усім здоров’я, мирного неба та хорошого відпочинку під час відпустки!
Аліса Чорі
Секретар педагогічної ради