28 серпня 2025 року в коледжі під головуванням директора Юрія Садварі відбулося розширене засідання адміністративної ради, на якому обговорювалися важливі питання щодо підготовки до нового 2025/2026 навчального року.

На початку засідання Юрій Юрійович від імені педагогічного колективу та профспілок висловив щиру подяку викладачці агрономічного відділення Вікторії Кипилі за сумлінну працю, професіоналізм та активну участь у підготовці майбутніх фахівців аграрного сектору. Крім того, за дорученням ректора Вадима Ткачука, директор вручив їй Почесну грамоту НУБіП України.

Про підготовку фахового коледжу до нового навчального року інформували завідувачі відділень та заступник директора з навчальної роботи Ігор Грубінка. Були обговорені важливі питання, на які слід звернути увагу завідувачам відділень, а заступнику директора взяти на контроль.



Підбиваючи підсумки, Юрій Юрійович говорив про необхідність проведення злагодженої і ефективної роботи у межах навчального закладу та відповідно до нормативних документів. Заступнику директора Вікторії Попович очільник доручив провести належну підготовку до урочистостей з нагоди Дня знань. Присутнім побажав міцного здоров’я, мирного неба та результативної роботи на навчальний рік.
Адміністрація фахового коледжу