Нещодавно в Мукачівському фаховому коледжі з ініціативи Студентського сенату та за підтримки адміністрації відбулася традиційна акція «Посади дерево!», до якої долучилися здобувачі освіти всіх спеціальностей разом з викладачами, головами циклових комісій, завідувачами відділень та всіма працівниками.



Студенти спеціальності «Ветеринарна медицина» висаджували зелені насадження на території ветеринарної клініки, а студенти агрономічного, бухгалтерсько-туристичного та правознавчого відділень облагороджували територію біля головного навчального корпусу та гуртожитків. І у всіх одна мета: покращити екологічну ситуацію, створити затишок і красу біля рідного коледжу, залишити після себе щось відчутне та живе, що буде рости разом з наступними поколіннями.


Юнаки та дівчата щиро вірять, що традиція висаджувати дерева продовжуватиметься і стане ще більш масштабною, а зелені рослини будуть рости та милувати красою і чарівністю.