День жалоби

20 листопада на Закарпатті оголошено Днем жалоби
Ворог вкотре жорстоко атакував Україну. У Тернополі зруйновано житловий будинок. На цю хвилину понад 100 постраждалих, 26 - загинули. Аварійно-рятувальні роботи тривають.
Сьогодні по всій області прапори будуть приспущені. Прошу утриматися від гучної музики та святкувань.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і постраждалим!
Світла пам’ять невинним жертвам російського терору.