












Вікторія Дзямко коротко поінформувала про роботу Студентського сенату, який згуртовує навколо себе молодь, сприяє навчальній та творчій діяльності, організації дозвілля та задоволенню соціальних потреб. Сенат тісно співпрацює з адміністрацією, кураторами, викладачами, і це ефективно впливає на результат роботи.

Про роботу відділення ветеринарної медицини, успіхи і здобутки розповіла завідувачка відділення Мар’яна Гуленко. У виступі наголосила, що таких результатів досягнуто завдяки вмілому керівництву директора коледжу Юрія Садварі, який завжди приймає відповідальні рішення, підтримує, створює позитивне середовище для викладачів та студентів.

Свої враження та думки щодо почутого і побаченого висловили керівники всіх освітніх закладів. Кожен говорив емоційно, щиро, відверто, і всі схвально відгукувались про колектив, приємну атмосферу у ньому, доброзичливість і взаємопідтримку. Гості також дали високу оцінку роботі адміністрації та педагогічного колективу з питань покращення матеріально-технічного забезпечення, створення належних умов усім учасникам освітнього процесу. «Досягнення коледжу очевидні! Він постійно вдосконалюється та розвивається», – підсумували виступаючі.




Окремі слова вдячності та позитивна оцінка діяльності звучали на адресу директора Мукачівського фахового коледжу Юрія Садварі, адже саме завдяки старанням Юрія Юрійовича та відданості освітнім ідеям заклад став таким, яким ми бачимо його сьогодні, – сучасним, успішним, затребуваним. У ньому відчувається атмосфера відкритості та співпраці, колектив об’єднаний навколо головних цілей та завдань, які вдало реалізуються за будь-яких обставин. У цьому теж заслуга керівника.





Аліса Чорі,
секретар педагогічної ради коледжу