У виступі Юрій Садварі також зазначив, що важливою складовою діяльності колективу є виявлення, розвиток та реалізація потенційних можливостей здобувачів освіти. Це питання педагогічний колектив вирішує творчо і відповідально. Про це свідчать перемоги і успіхи студентів у предметних олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях, семінарах.
У звітній доповіді Юрій Юрійович чітко окреслив завдання фахового коледжу на 2026 рік, запевнив, що адміністрація спрямовуватиме свою роботу на переорієнтацію освітнього процесу відповідно до вимог сучасного життя.
Підбиваючи підсумки, директор зауважив, що реалізація усіх завдань дасть змогу забезпечити якість надання освітніх послуг, покращити практичну підготовку здобувачів освіти, умови навчання і праці всіх учасників освітнього процесу, чим забезпечить підвищення конкурентоспроможності навчального закладу на ринку надання освітніх послуг.
В обговоренні доповіді взяли участь: Ігор Грубінка, заступник директора з навчальної роботи, Ольга Гудзовата, завідувачка агрономічного відділення, Мар’яна Гуленко, завідувачка відділення ветеринарної медицини, Вікторія Попович, заступник директора з виховної роботи, Вікторія Дзямко, голова Студентського сенату.