Окрему увагу приділили питанням підготовки до другого навчального семестру, організації контролю за відвідуваність студентів, аналізу їх причин та заходам щодо мінімізації подібних випадків у подальшій роботі. Учасники наголосили на важливості дотримання трудової дисципліни та відповідального виконання службових обов’язків. Також обговорювався контингент студентів, зокрема питання його збереження. Було підкреслено необхідність посилення індивідуальної роботи зі студентами та системного контролю за освітнім процесом.
Проведений аналіз готовності до акредитації та формування самооцінювання освітньо-професійних програм, зокрема щодо першого критерію який стосується якості ОПП.