


Чітко спланована, злагоджена, професійна й послідовна робота адміністрації закладу освіти, педагогічних працівників, студентства сприяють продуктивності праці й позитивному результату.


На відділеннях правознавства, бухгалтерських та туристичних дисциплін, ветеринарної медицини, агрономічному навчальні заняття та виховні години проводилися відповідно до розкладу. В авдиторіях студентську молодь зустріли досвідчені й творчі викладачі – справжні фахівці своєї справи.


У стінах рідного фахового коледжу здобувачі освіти здобувають теоретичні знання, опановують практичні навички. Щойно розпочався навчальний процес, а вже незабаром на них чекає екзаменаційна сесія, тобто успішне складання іспитів і заліків із фахових дисциплін.


Бажаємо педагогічному колективу, студентству, усім працівникам закладу фахової передвищої освіти міцного здоров’я, миру, наснаги, творчості, віри у власні сили та оптимізму!
