За традицією перед початком розгляду питань порядку денного ректор Вадим ТКАЧУК та голова вченої ради Станіслав НІКОЛАЄНКО вручили нагороди та відзнаки колегам. Золоту медаль ім. В. Вернадського Міжнародного союзу радіоекологів — Валерію КАШПАРОВУ, почесну грамоту Верховної Ради України — Володимиру ОТЧЕНАШКУ, грамоту Міністерства освіти і науки України — Наталії РОГОЗІ, Дмитру ГЕНТОШУ, подяку Міністерства освіти і науки України — Ірині МАРТИНЮК, Ігорю БОЛБОТУ, Оксані СИКАЛО, подяку Міністерства культури України — Олегу МЕЛЬНИКУ та Геннадію ТКАЧУКУ, подяку Київського міського голови — Ларисі ГРИБАН, подяку віцепрезидента Національної академії наук України — Наталії ТЕРЕНЬЄВІЙ, почесну грамоту НУБіП України — Оксані БАГАЦЬКІЙ та Наталії МЕХБАЛІЄВІЙ.
Ректор Вадим ТКАЧУК представив короткий звіт про діяльність у січні-лютому. Початок року академічна спільнота, як і вся держава, зустріла в умовах війни, енергокризи, фінансово-економічної напруги та вимушено розпочала освітній процес в дистанційному форматі. Разом з тим, завдячуючи Збройним Силам України, університет продовжив планово виконувати поставлені завдання