20 лютого 2020 року, о 9.00 год. біля навчального корпусу відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Дню пам'яті героїв Небесної сотні.
На мітинг запрошуються керівництво, викладачі, студенти ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».
Вшануємо пам’ять Героїв-захисників!