За традицією перед початком розгляду питань порядку денного ректор Вадим ТКАЧУК та голова вченої ради Станіслав НІКОЛАЄНКО вручили нагороди та відзнаки колегам. Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» — Василю ШИНКАРУКУ, нагрудний знак «За сприяння обороні Києва» Київського міського голови — Ірині МАЙДАНЮК, дипломи докторів філософії — Ярославу ПОНЗЕЛЮ, Катерині НАГОРНІЙ, атестати професора — Андрію ПІНЧУКУ, Миколі ТИМОШЕНКУ, доцента — Віті БОСІЙ, Ользі РУБАН, Лідії ЧЕРЕДНИК, Олександру ШУТОМУ, Олександру ГАВРИЛЮКУ. Дипломи переможців та призерів всеукраїнської студентської олімпіади з готельно-ресторанної справи та кейтерингу отримали Давид ВИНОГРАДОВ, туризму і рекреації — Олександра КОБІЧУК та Ангеліна СІРЕНКО. Команда механіко-технологічного факультету відзначена дипломом у змаганнях «Київський дрон». Календарний місяць видався плідним для наших спортсменів. Звання і відповідні посвідчення заслужених тренерів отримали викладачі кафедри фізичної культури і спорту Валентин БЕРБЕНИЧУК та Олександр ВОЛОШИН, майстрів спорту — Вікторія ЗАЄЦЬ, Антон РОСС, Сергій ГИБАЛО, Євгеній та Дмитрій МИХАЛЬЧУКИ. Дипломи призерів чемпіонату з перетягування канату, який відбувся на Тайвані, — Ірина КОЦЮБАЙЛО, Юрій ПРИЩЕПА, Андрій БЕЛАН і тренер Артем ЦИБРОВСЬКИЙ. Срібними призерами чемпіонату України з волейболу у вищій лізі стала університетська команда на чолі з Богданом ГЕРАСИМЧУКОМ і тренером Миколою ВИШНЕВСЬКИМ, а подяку за сприяння в підготовці команди оголошено проректору з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергію КВАШІ і доценту Зиновію РУЖИЛУ. Бронзову нагороду у чемпіонаті столиці з шахів серед науково-педагогічних працівників здобула команда на чолі з Тарасом ЛЄНДЕЛОМ.