Тож закликаю вас самоізолюватися вдома. Будь ласка, якщо ви живете у багатоповерхівці чи власному будинку, не виходьте на вулицю і не піддавайте своїх сусідів, родичів небезпечному зараженню та масштабному поширенню коронавірусу. Мінімізуйте свої безпосередні контакти з рідними, друзями, колегами та дітьми.
Якщо ж виходите на вулицю за продуктами чи ліками, то вдягайте маски, зберігайте дистанцію від інших людей, уникайте скупчення, дотримуйтеся гігієни.
Звертаюсь до всіх закарпатців та громадян, які проживають у нашому краї! Якщо відчуваєте погіршення свого стану, якщо у вас лихоманка, кашель і утруднене дихання, не панікуйте! Негайно зверніться по телефону до сімейного лікаря або ж викликайте «швидку».
Вчасно зателефонувавши, вас доставлять до потрібної медичної установи і призначать необхідне лікування.
Дбайте не лише про своє здоров’я, а й убезпечте інших від зараження. Не піддавайтеся паніці, зберігайте холодний розум. Як показує світовий досвід, найефективніший спосіб боротьби - це бути вдома.
Бажаю всім здоров’я, оптимізму, громадянської свідомості. Злагодженими діями ми подолаємо цей вірус!
В.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко