18 серпня 2020 року у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбулося засідання адміністративної ради навчального закладу з питань організації роботи у новому навчальному році.
Адміністрацією коледжу було зосереджено увагу на особливості навчального процесу в умовах карантину та виконання Тимчасових Рекомендацій щодо виконання заходів у зв’язку з поширенням корона-вірусної хвороби COVID-19.

Зокрема, заступник директора з навчальної роботи Яцик М.І. ознайомила присутніх з графіком навчального процесу у 2020-2021 н.р., вимогами щодо облаштування кабінетів дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту, з правилами дотримання карантинного режиму студентами під час очної форми навчання.
З метою дотримання карантинних умов за кожною групою закріплено навчальний кабінет, а студентам, викладачам і всім працівникам рекомендовано дотримуватись соціального дистанціювання.

Заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф. наголосив, що урочистості з нагоди Дня знань проводитимуться у межах групи.
З готовністю навчального закладу до початку навчального року в умовах адаптивного карантину та підготовкою до опалювального сезону ознайомив членів адмінради заступник директора з АГЧ Гузинець Б.І.

На засіданні також було розглянуто і ряд інших важливих поточних питань.
Аліса Чорі