Як уже анонсувалось, 18 листопада 2021 року в м. Хуст на базі Закарпатського базового державного медичного коледжу, відбулись чергові змагання з волейболу (юнаки) серед ВНЗ І-ІІ р.а. у залік XVII Універсіади Закарпатської області.

Згідно регламенту учасники змагань були розподілені на дві підгрупи. Наші хлопці згідно жеребкування опинились в підгрупі, де суперниками стали Ужгородський комерційний технікум та Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського національного університету. Ми перемогли перших з рахунком 2:1 по партіям та поступились другим - 0:2. В підсумку посіли друге місце в підгрупі, що дало нам право боротись за призове третє місце.


У вирішальному поєдинку ми важко, але все ж таки, здолали господарів змагань з рахунком 2:1 по партіям (25:14, 17:25, 16:14).


Переможцем змагань стали спортсмени Природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського національного університету, які здолали хлопців з Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій.
