1-5 грудня 2021 року в м. Львів проходив ХІХ Відкритий турнір з боксу серед молоді (2005-2005 р.н.) на призи Андрія Котельника, призера Олімпійських ігор 2000 р., колишнього чемпіона світу серед професіоналів в напівсередній вазі за версією WBA.



(Попович Ангеліна в червоній формі)
В цих змаганнях взяла участь першокурсниця відділення «Туризм» Попович Ангеліна, яка провела всі свої поєдинки впевнено і виборола перше місце.
Це вже другий успіх нашої студентки за короткий період. Нещодавно вона, як уже зазначалось, перемогла на подібному турнірі в м. Хуст.

Вітаємо Ангеліну і бажаємо їй подальших успіхів.
Василь Чопей