З перших днів навчально-виховного процесу в коледжі в очному форматі знову запрацювали спортивні секції. Студенти дуже скучили за повноцінними тренуваннями та дружньою атмосферою в колі друзів-спортсменів.


Першими до тренувальних занять приступили волейболісти. Вони проходять в змішаному форматі – дівчата і хлопці разом. З перших дій на волейбольній площадці видно, що перерва в тренувальному процесі далась взнаки. Це і стало стимулом до активної роботи та відновлення спортивної форми.
Також поновлені заняття з футзалу та баскетболу.


Василь Чопей