Знову бронза!

Як і минулого року збірна коледжу з настільного тенісу посіла ІІІ-є загально-командне місце на обласному чемпіонаті серед студентів ЗВО І-ІІ рівня акредитації.
Ці змагання відбулись в четвер, 20.10.2022 року, в м. Берегово на базі Закарпатського Угорського інституту ім.Ф.Ракоці.
Image

Наша команда виступала в такому складі: Симочко Анастасія (ВМ-44), Литвинова Анна (ПВ-19), Сушанин Олександр (ОТГ-41), Ребрей Іван (ПВ-38), тренер-викладач фізичного виховання Горват Іван Васильович.

Image

Відмінний результат показали юнаки. В їхньому активі І та ІІ місця в особистому заліку (І-е – Сушанин О., ІІ-е – РебрейІ.). Трохи гірше виступили дівчата – в підсумку ІІІ-ій  командний результат.

Image
Image
Image
Вітаємо спортсменів з цим здобутком. Бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні.
Василь Чопей,
керівник фізичного виховання