Під час відзначення свята Дня Незалежності України в СОК ДЮСШ м. Мукачево пройшли змагання з пауерліфтингу, в яких взяли участь кращі спортсмени-пауерліфтери Мукачівщини.
Знову, як і декілька тижнів тому, перемоги в своїх вагових категоріях святкували студенти нашого закладу Олексик Іван (ПВ-28) та Катран Маргарита (ВМ-24).




Ці змагання – один із етапів підготовки до всеукраїнських змагань.
Вітаємо спортсменів і бажаємо їм перемог, а нам усім - мирного неба
Василь Чопей, керівник фізичного виховання