І хоча перемогу святкували обидві наші команди, це саме той випадок, коли результат стоїть не на першому плані. Головне для всіх – досвід, хороша дружня атмосфера, нові знайомства та віра у щасливе майбутнє.
Усі учасники турніру залишились задоволеними. Наші дівчата привітали гостей сувенірами, буклетами про коледж та рідне місто Мукачево, а гості пригостили наші команди солодощами з київщини.
Дирекція коледжу вітає всіх учасників товариської зустрічі з хорошою грою і бажає їм подальших успіхів. А нам усім – мирного неба!
Василь Чопей, керівник фізичного виховання