Бронзова нагорода з бойового самбо

Цими вихідними (19-21.04.2024 року) в м. Київ під егідою Міністерства молоді та спорту України та Федерації бойового самбо України відбувся чемпіонат України з бойового самбо розділ «Класичне» серед юнаків та дівчат різних вікових категорій.
У цих змаганнях честь закарпатського спорту захищав вихованець Мукачівського клубу «Чернеча гора», студент-другокурсник ВСП «МФК НУБіП України» відділення «Право» Юрій Гарапко.
Image

(Гарапко Юрій в синьому кімоно)

Image
Image
Image
Юрій у своїх дебютних змаганнях  посів ІІІ-є призове місце поступившись більш досвідченим та мастеровитим супротивникам у яких за плечима досвід виступів на всеукраїнських та міжнародних аренах.
Ми вітаємо нашого спортсмена і бажаємо йому подальших успіхів у спорті та житті.
                                                                                      Василь Чопей, керівник фізвиховання