Традиційно, напередодні новорічних свят, в Тернополі проводиться всеукраїнський турнір з карате «Кіо-кушин» присвячений пам’яті тренера Кушнірика В.Б.

(Сийплокі А., крайній зліва)
22 грудня 2019р. цей турнір став уже ХІ-им. В ньому взяло участь більше 300 учасників з різних куточків України. Це діти віком від 8 до 15 років.
Учасником цього турніру став студент першого курсу групи «Фінанси, банківська справа та страхування» Сийплокі Андрій, який виступав у старшій віковій групі 15 років, ваговій категорії 55-60 кг.

В підсумку наш студент маючи в своєму активі три перемоги та одну поразку посів ІІІ-є призове місце.
Дирекція коледжу вітає Андрія з вдалим виступом і бажаємо йому подальших успіхів у спорті та навчанні.
Василь Чопей