Наприкінці серпня та на початку вересня студентка групи ВМ-24 Ведернікова Вікторія взяла участь у серії чергових змаганнях Чемпіонату України та Кубка України з мотокросу.
16-17. 08.2025р. в м. Чернівці відбувся І-ий етап Чемпіонату України з мотокросу в класі жінки кубатурою двигуна 125см3. Вікторія після значної перерви, пов’язаною з травмою та зміною мотоцикла (який став більш потужним), взяла участь у цих змаганнях і посіла друге місце.



Через дві неділі, 30-31.08.2025р., в м. Нововолинськ відбувся ІІ-ий етап Чемпіонату України з мотокросу, такого ж рівня, де Вікторія стала третьою.
06-07. 09.2025р. в урочищі Термачув, селища Великий Березний, пройшов ІV-ий етап Кубка України та ХХХХ Традиційний міжобласний турнір з мотокросу. На цих змаганнях Вікторія показала п’ятий результат.

Дирекція коледжу вітає юну спортсменку з хорошими результатами і бажає їй подальших успіхів у всьому, а нам усім скорішого миру.
Василь ЧОПЕЙ, керівник фізичного виховання