На жаль, на основному турнірі року з футзалу нашій збірній не вдалось реалізувати очікуваних сподівань.
20.02.2020р. в спортивному комплексі «Юність» 10 футзальних команд коледжів Закарпатської області змагались між собою в рамках ХVI Універсіади серед студентів І-ІІ р.а.

Учасники були розбиті на 3 зони ( 2 –по 3 команди та 1 – 4 команди ).
Наші футболісти змагались з двома ужгородськими командами: Природничо-гуманітарним коледжем Ужгородського національного університету та Ужгородським вищим комерційним училищем Київського національного торгово-економічного університету.
Перший поєдинок ми програли 0:1 Природничо-гуманітарному коледжу, маючи відчутну ігрову перевагу. Але нереалізація своїх моментів та одна прикра помилка в захисті призвели до такого результату.

Свій другий матч наша команда проводила вже знаючи, що любий результат не дасть нам нічого, бо гуманітарно-педагогічний коледж переміг і другу свою гру ( із зони виходила одна команда).
Отже, в підсумку ми зіграли в нічию 1:1.

Чемпіонами стали Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського національного університету. Друге місце посів Мукачівський кооперативний торгово-економічний коледж. Третіми стали – Гуманітарно-педагогічний коледж Мукачівського державного університету.
У спорті так буває: не завжди перемагає найсильніший.
Отже, будемо тренуватись і працювати над виправленням недоліків.
Василь Чопей