27.02.2020 року у приміщенні ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» проведено перше заняття-семінар для кандидатів у школу молодого арбітра, до якого було залучено 33 студенти нашого закладу та 7 студентів з інших навчальних закладів м. Мукачево.

Ведучий заняття, голова Федерації футболу Мукачівського району Алмашій Т.П., продемонстрував слухачам біля 7 відеороликів, у яких мова йшла про кращих арбітрів (чоловіків та жінок) світу, про їхню мотивацію та перші кроки в суддійстві.

В інших роликах юні судді (хлопці та дівчата) давали поради і ділились своїми успіхами в даній справі.
Наприкінці заняття було складено остаточний список слухачів та оголошено терміни та тематичні плани наступних занять.
Василь Чопей