Нашу збірну представляли наступні студентки: Слободенюк Інна (БО-32), Симочко Анастасія (ВМ-24), Литвин Рената (БО-22), Педченко Марія (ОТГ-21) та першокурсниці: Солонинчик Наталія, Шпаківська Катерина (обі Бо-12), Бурч Валентина (ОТГ-11).
За домовленістю гра проводилась з 5-ти партій. Принципового та безкомпромісного протиборства не вийшло. Гості переживають складний період – «зміни команди» ( вона поновилась майже на 80%). Новим гравцям ще потрібно багато працювати, щоб приблизитись до рівня гри попередньої команди. В підсумку ми легко переграли суперників з рахунком 5:0