«Людина - самий божевільний вид: він поклоняється невидимому Богу і руйнує видиму Природу. Не усвідомлюючи, що природа, яку він руйнує, - це Бог, якому він поклоняється» (Хьюберт Рівз)
Для узагальнення було показано відео, де детально розповідалося про безпосередній вплив забруднення навколишнього середовища на психіку людини. Зокрема на психічні процеси такі, як память, мислення, увага... Виокремлено які хвороби психологічного характеру можуть розвиватися.
В процесі роботи тісно був налагоджений контакт із учасниками тренінгу та наявний зворотній зв'язок. Студентам дана тема була цікава.
Даний захід проводитиметься блоками із невеликою кількістю студентів, для ефективного сприймання та теплого кола. Еколого-психологічний захід проводитиметься певний час, метою є охопити всіх студентів які проживають в гуртожитку.
Практичний психолого
Чаплінська Лариса
Викладач
Шитікова Тетяна Володимирівна