Новорічні свята обіцяють бути особливими, адже студенти зможуть провести час з рідними, друзями та колегами. Цей період у кожного з них буде можливість відпочити, відновити сили та підготуватися до нових академічних викликів. Після свят студенти повернуться до навчання, готові до нових досягнень у весняно-літній сесії.
Міжкафедральна навчальна лабораторія щиро вітає викладачів і студентів з прийдешніми новорічними святами. Нехай вони принесуть у серця кожного тепло, надію та натхнення. Бажаємо, щоб у новому році ви досягали всіх поставлених цілей, щоб навчання давалось легко, робота була плідною, а результати радували. З Богом і хорошим настроєм на зустріч з новонародженим Ісусом та впевненими кроками у Новий 2026 рік!
Завідувачка МНЛ
к. с.г. н. Надія Кнап