Другий семестр є насиченим і відповідальним періодом. Для заочників це час підсумкового контролю знань, захисту курсових робіт і складання заліків та екзаменів з профільних дисциплін. Викладачі підготували сучасні методичні матеріали та інтерактивні форми роботи, що сприятимуть якісному засвоєнню знань.
Період екзаменаційної сесії потребує від студентів максимальної зосередженості, організованості та ґрунтовної підготовки. Студенти-заочники традиційно поєднують навчання з професійною діяльністю, тому їхня наполегливість і цілеспрямованість заслуговують на особливу повагу.
Бажаємо всім студентам успішного та продуктивного семестру, натхнення, нових досягнень і високих результатів під час складання заліків, екзаменів!
Завідувачка МНЛ
к. с.г. н. Надія Кнап