Цінним є те, що випускники агрономічного відділення мають гарантоване працевлаштування. Щороку керівництво пропонує новоспеченим спеціалістам широкий діапазон можливостей для роботи. В останній рік навчання зі студентами-випускниками зустрічаються роботодавці, які доносять інформацію про перспективи свого господарства, про можливості кар’єрного росту працівників тощо. Дві практики на випускному курсі дозволяють остаточно визначитися.
Незважаючи на важкий час в нашій країні, новий навчальний рік розпочато. І якщо у мирний час ми б бажали, щоб він був успішним, студенти - сумлінними, оцінки – високі, іспити – легкі, то сьогодні викладачі та здобувачі освіти мають лише одне єдине бажання – нехай цей рік буде роком нашої ПЕРЕМОГИ! А з усім іншим ми впораємося, а усе інше ми досягнемо!
Розпочинаємо навчальний рік із безмежною вдячністю нашим захисникам, із вірою у ЗСУ, з Україною в серці і мріями про мирне буття: без війни, без ракетних обстрілів, без сигналів тривоги.
Ольга ГУДЗОВАТА,
завідувачка агрономічним відділенням