Лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері, а представлена інформація зацікавила здобувачів освіти, які відчули важливість і перспективність обраної професії. Висловлюємо слова вдячності Наталії НОВИЦЬКІЙ, доктору сільськогосподарських наук, професору кафедри рослинництва агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України, та кафедрі рослинництва від студентів і колективу циклової комісії агроекологічних та землевпорядних дисциплін за співпрацю та можливість поспілкуватися на актуальну тему!
Завдячуємо Збройним Силам України за можливість навчатися, працювати й жити!
Ольга ГУДЗОВАТА,
завідувачка агрономічним відділенням
Наталія ДОКТОР,
голова циклової комісії
агроекологічних та землевпорядних дисциплін