Методична робота в коледжі здійснювалась на належному науково-теоретичному та методичному рівні, сприяла реалізації поставлених завдань перед колективом на 2024/2025навчальний рік, професійному зростанню педагогів, підвищенню якості знань та умінь здобувачів освіти, активізації роботи з обдарованими дітьми та тими, хто потребував постійної уваги і контролю з боку коледжу, громадськості.
В наступному 2025/2026 навчальному році слід:
- Освітній процес спрямувати на підвищення рівня знань та умінь студентів шляхом посилення індивідуалізації та диференціації освітньої діяльності, свідомого вмотивованого ставлення до навчання кожного студента, роботу з обдарованими дітьми;
- Працювати в напрямку підвищення рівня професійної майстерності та мобільності педагогічних працівників в умовах неперервної освіти.
- Продовжити вивчення та узагальнення ефективного досвіду роботи викладачів, організувати роботу педагогів в рамках творчих груп.
- Сприяти втіленню в практику роботи педколективу новітніх освітніх технологій, застосуванню засобів STEM-освіти, використанню можливостей ШІ.
- Надавати методичну допомогу викладачам у підготовці матеріалів до публікацій у фахових та періодичних виданнях, на інтернет-сайтах.
- Виявляти нові педагогічні ідеї, цікаві методичні знахідки у досвіді викладачів коледжу з метою поширення досвіду.
На завершення свого виступу Ігор Іванович побажав членам методичної ради здоров’я, хорошого відпочинку, Україні – Перемоги та розвитку.
Завідувачі навчально-методичним кабінетом