У коледжі відбулося засідання методичної ради, яке традиційно стало майданчиком для обговорення важливих питань організації навчально-методичної роботи та професійного розвитку педагогічних працівників.
Засідання розпочалося з виступу голови методичної ради – Ігора Грубінки, який окреслив план роботи методичної ради та наголосив, що сучасний освітній процес в Україні переживає значні зміни, що зумовлені як світовими тенденціями, так і внутрішніми викликами, особливо в умовах воєнного стану. Ключові акценти зміщуються від традиційного передавання знань до розвитку ключових компетентностей та психосоціальної підтримки студентів. Пріоритетами в роботі педагогів мають стати: безпека та психосоціальна підтримка, гнучкість освітніх форматів, подолання освітніх втрат, інноваційні підходи та технології. Тому при плануванні відкритих занять і позакласних заходів потрібно звертати на ці пріоритети.