Було відзначено високий рівень професійної компетентності педагогічних працівників, системну роботу викладачів над підвищенням кваліфікації, активну участь у методичній роботі, конкурсах, семінарах та конференціях;, впровадження сучасних освітніх технологій у навчальний процес.
За результатами атестації відзначено позитивну динаміку професійного зростання педагогічного колективу.
Окремо було наголошено на необхідності подальшого розвитку професійної майстерності викладачів, зокрема через участь у тренінгах, стажуваннях та освітніх проєктах.
Засідання Методичної ради пройшло у конструктивній, діловій та доброзичливій атмосфері. Учасники продемонстрували високий рівень зацікавленості у розвитку навчального закладу та підвищенні якості освіти.
Методична рада вкотре підтвердила свою важливу роль як платформи для професійного діалогу, обміну досвідом та вироблення ефективних управлінських і педагогічних рішень.
Тетяна ДЗЯМКО,
завідувачка навчально-методичного кабінету