Під час засідання було також проведено підведення підсумків роботи Школи педагогічної майстерності молодих викладачів. Тетяна ДЗЯМКО, завідувачка навчально-методичного кабінету проаналізувала результати діяльності, відзначила активність учасників, їхню наполегливість у набутті професійних компетентностей та готовність до подальшого розвитку педагогічної майстерності.
Учасники школи отримали цінні рекомендації щодо професійного зростання, обмінялися враженнями від участі у заходах школи та висловили вдячність за можливість навчатися, вдосконалювати свої навички й розвиватися у колі однодумців.
Школа педагогічної майстерності вкотре підтвердила свою важливу роль у підтримці молодих педагогів, сприяючи їхній адаптації до професійної діяльності та формуванню високого рівня педагогічної культури.
Бажаємо молодим викладачам подальших успіхів, творчого натхнення, професійного зростання та нових досягнень на освітянській ниві!
Тетяна ДЗЯМКО,
завідувачка навчально-методичного кабінету