Подібні виїзні заняття мають неоціненну практичну цінність. Вони дозволяють зв'язати теорію з практикою, краще зрозуміти матеріал, який вивчається на лекціях, оцінити повний цикл виробництва продуктів харчування. Студенти познайомились з сучасними технологіями в агропромисловому комплексі, та сформували розуміння про роль ветеринарного лікаря не тільки в лікуванні, але й у забезпеченні якості та безпеки харчових продуктів.
Це заняття стало ще одним кроком у підготовці висококваліфікованих спеціалістів, які розуміють тваринництво не лише з точки зору медицини, але й як складну, високотехнологічну галузь сільського господарства.
Висловлюємо щиру подяку керівнику управління Держпродспоживслужби в Хустському районі Пекарю І. М. та фахівцям господарства за надану можливість та цікаву екскурсію.
Маріанна ГУЛЕНКО,
завідувач відділення ветеринарної медицини