Такі заходи уже кілька років поспіль проводяться у нашому навчальному закладі, і результат їх очевидний. Навколишня територія милує око своєю неймовірною красою: весною та влітку все потопає в зелені і яскравих квітах, а восени вражає пейзажами червоно-багряних кольорів. І все це створюється студентським та педагогічним колективами коледжу.
Висаджувати дерева — це традиція, що поєднує у собі глибокий символічний, екологічний і соціальний зміст. Вона допомагає покращувати стан довкілля, створює затишок, символізує життя та залишає позитивний слід для майбутніх поколінь. Здобувачі освіти фахового коледжу це чудово розуміють, тому охоче долучаються до таких справ, самі ініціюють акції, завзято та дружно працюють.