Важливим вектором роботи визначено контроль за складанням НМТ студентами, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Керівники відділень звітували про проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи та організаційну підтримку здобувачів освіти.
У межах підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового періоду триває активна фаза господарських робіт. Директор коледжу Ігор ГРУБІНКА наголосив, що оновлення інфраструктури є одним із пріоритетів розвитку закладу.
На нараді затвердили план поточних ремонтів, який охоплює: оновлення навчальних аудиторій та лабораторій, поточні ремонтні роботи у студентському гуртожитку та покращення умов проживання, благоустрій прилеглої території та модернізацію навчально-виробничих об'єктів, перевірку та підготовку систем опалення та енергозабезпечення.
За підсумками наради надано наступні доручення:
- Іллі-Олександру ЗАСТУЛЦІ – проведення моніторингу відвідування та якості навчального процесу.
- Завідувачам відділень (Ользі ГУДЗОВАТІЙ, Маріанні ГУЛЕНКО, Сергію СОСКІДІ, Наталії ПАВЛИШИНЕЦЬ) – забезпечити моніторинг складання студентами НМТ і контроль перебігу літньої заліково-екземенаційної сесії.
- Завідувачу господарством – Василю ФЕДЕЛЕШУ – сформувати списки будівельних матеріалів, необхідних для проведення поточних ремонтів гуртожитків і навчальних корпусів.
- Провідному фахівцю з ТБ і ОП – Михайлу КОСТЮКУ – забезпечити проходження інструктажів з охорони праці працівників та студентів коледжу перед періодом відпусток і канікул.
Адміністрація фахового коледжу