16 червня 2026 року відбулося засідання Ради роботодавців, на порядку денному якого обговорювалися питання організації роботи Ради роботодавців, про внесення пропозицій, змін щодо удосконалення освітньо-професійних програм, про затвердження плану роботи Ради роботодавців на 2026-2027 навчальний рік та про внесення змін до складу Ради роботодавців.
Робота Ради роботодавців розпочалась хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих захисників України…
Засідання відкрив Ігор ГРУБІНКА, директор фахового коледжу, який привітав усіх членів Ради роботодавців і запрошених гостей заходу. Коротко ознайомив присутніх з досягненнями, проблемами та буденними справами коледжу, провів аналіз діяльності Ради роботодавців за 2026 рік. Висловив подяку керівникам підприємств, які найбільше сприяють в проходженні виробничого навчання та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників нашого закладу, а також виробничої практики студентів за різними професіями на базі їхніх підприємств. Запропонував затвердити оновлений склад Ради роботодавців і план роботи Ради роботодавців на 2026-2027 н. р. Надав детальну інформацію щодо структури контингенту студентів коледжу, підписані договори про співпрацю, бази проходження виробничого навчання і вагоме місце коледжу на ринку освітніх послуг регіону. Запропонував подальші кроки з поглиблення співпраці між навчальним закладом і роботодавцями, зокрема через їх залучення до формування переліку вибіркових дисциплін.